Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Q?

Jak můžu zjistit informace o zboží ?

A.

Postačí-li Vám internetový katalog, projděte si jej a vyberte zboží, které hledáte. Na produktové stránce zjistíte rovněž technická data a možnosti provedení. Pokud chcete více informací, využijte kontaktní formulář ke vznesení dotazu nebo jednoduše zavolejte na telefonní čísla uvedená v sekci KONTAKTY.

Q?

Jaké jsou dodací termíny?

A.

Termín dodání je stanovován na základě požadavku klienta a aktuální vytíženosti našich výrobních kapacit. Obvyklá dodací lhůta u standardních výrobků je 4 týdny od potvrzení objednávky.

Q?

Jak je řešena doprava zboží k zákazníkům?

A.

Pro tuzemskou dopravu nejčastěji využíváme sběrnou službu. Zboží je dodáváno do 24 hodin po expedici z výroby. O termínu dodání vás informujeme před expedicí, čas dodání následně upřesňuje sběrná služba. Doprava není zahrnuta v ceně zboží. Zákazník má možnost si dopravu zajistit sám.

Q?

Jaké atypické úpravy zboží je možno provést ?

A.

Možnosti úprav jsou velmi široké. Od změny výšky stolových podnoží, nestandardní barvy laku až po vývoj zcela nového výrobku podle vašich představ. Vaše konkrétní požadavky prosím specifikujte v poptávce nebo konzultujte s výrobním technikem.