Výroba

a materiály

kov3

Ocel

Kovovýroba je nejrozsáhlejší částí naší výroby. Ohýbáme, řežeme, brousíme a svařujeme ocelové trubky a profily a vyrábíme konstrukce židlí, stolových podnoží a sedaček. Povrchově je upravujeme v práškové lakovně nebo chromujeme. Povrch nerezových konstrukcí upravujeme kartáčováním. Každý měsíc vyrobíme několik tisíc kusů nábytkových konstrukcí.

drevo4

Dřevo

Z překližkových ploten a tvarových skořepin vyrábíme sedadla a další dřevěné součásti nábytku. I v této části výroby používáme kvalitní certifikované materiály, které zaručují dlouhou životnost našich výrobků. Dřevěné komponenty povrchově upravujeme ekologickými, zdravotně nezávadnými vodními laky, barvami a mořidly.

latky2

Čalounění

Kvalita čalounění se odvíjí od zkušeností, zručnosti a pečlivosti čalouníků . Vysoké nároky, které jsme si pro úroveň čalounění stanovili, před nás stále staví nové výzvy. Dokonalé provedení všech kroků je nezbytné pro perfektně provedené čalounění. Používáme různé typy látek, koženek a kůží. Velkou pozornost věnujeme kvalitě polyuretanových pěn a detailům čalounění. Při vývoji nových výrobků kombinujeme a vrstvíme materiály rozdílných tuhostí tak, abychom dosáhli maximálního komfortu a co nejdokonalejšího tvaru. Všechny používané materiály jsou certifikovány z hlediska kvality, zdravotní nezávadnosti i ochrany životního prostředí.

vyroba